قوانین خرید

توافقنامه “پیک فایل” با کاربران

سايت جهت ارائه خدماتي مشخص به کاربران در محيطي پرنشاط و پرمحتوا و با احترام گذاشتن به حقوق همديگر جهت پيشرفت کشور ايجاد گرديده و سعي مي نماييم تا حد امکان رضايت کاربران را فراهم نماييم و انتظار داريم کاربران نيز به سايت و به ديگران احترام بگذارند. قوانين زير به معني کم کاري در ارائه خدمات مطلوب نيست

قبل از استفاده از امکانات سايت شما بايد اين توافقنامه را مطالعه، قبول و رعايت فرماييد و درصورت عدم رعايت قوانين کليه مسئوليت هاي تخلف مربوط به کاربر مي باشد و سايت هيچ تعهد و مسئوليتي در اين قبال متعهد نمي گردد.

فروشگاه پیک فایل موارد زیر را رعایت خواهد کرد :

به استناد ابلاغيه شماره ۳/۱۸/۱۵۴۰۵۷ مورخ ۹۳/۰۸/۲۴ دفتر سياست گذاري و برنامه ريزي امور پژوهشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، هرگونه خدمات انجام، تدوين، و خريد و فروش پروژه ها و پايان نامه هاي دانشجويي در اينترنت و توسط کسب و کارهاي اينترنتي ممنوع است و متخلفان از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مورد پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

فروش فايل هايي که حق ماليکيت معنوي آنها رعايت نشده است، کتب و يا هر نوع فايلي که خود خالق آن نباشيد مجاز نمي باشد.

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي موسيقي ايراني و خارجي،مجاز و غير مجاز ، مطالب مستهجن، افترا آميز، دشنام و خارج از اخلاق يا بي حرمتي به مقدسات فرهنگي و مذهبي، بکار بردن کلمات و يا تصاوير خلاف شئونات اخلاقي و مذهبي ، قراردادن لينک به سايتهاي غير قانوني و غير اخلاقي و مبتذل و همچنين سايتهائي که به اشکال مختلف روابط و رفتارهاي فرهنگي و اخلاقي و عرفي و قانوني جامعه را پايمال نمايد و يا نرم افزارهاي مخرب در سايت ممنوع است

قرار دادن مطالب، محصولات و فايل هاي بازي، فيلم، کليپ و هرگونه فايل ويدئويي ( به جز کليپ هاي علمي و آموزشي )، فايلي که قسمت توضيحات آن اطلاعات کافي نداشته باشد و فرمت فايل مشخص نباشد، فايل هايي که داراي پسورد مي باشند، مطالب، محصولات و فايل هاي در مورد مسائل جنسي ( به جز مواردي که در آنها عکس وجود نداشته باشد و مطالب فقط آموزشي باشد نه تحريک آميز ) ممنوع مي باشد.

قرار دادن مطالب ، محصولات و فايل هاي ديگر فروشگاه ها سايت ممنوع مي باشد.

قرار دادن فايل زيپ رمز دار ممنوع مي باشد.( چون خريداران بعد از دريافت فايل عملا از فايل نمي توانند استفاده نمايند. )

قرار دادن مطالب ، محصولات و فايل هاي آموزش جادوگري، علوم غريبه، جن گيري، احضار روح، فال گيري و کليه مطالب، محصولات و فايل هايي که در اين زمينه باشد ممنوع مي باشد.

قرار دادن مطالب ، محصولات و فايل هاي هک و آموزش هک، افشاي اطلاعات خصوصي و محرمانه دولتي و شخصي شامل بانک شماره موبايل ايرانسل يا همراه اول همراه با اطلاعات خصوصي اشخاص و… ممنوع مي باشد.

قوانین خرید فروشگاه :

۱ . در صورت مغایرت فایل دانلودی با عنوان فایل درج شده در سایت فروشگاه وجه دریافتی را به خود مشتری برمیگرداند .

۲ .  تمامی فایل های موجود در فروشگاه تست شده و صحیح میباشند 

۳ .  درصورت ناقص بودن و دانلود نشدن فایل فروشگاه موظف است فایل را دوباره به مشتری ارسال نماید .

۴ . حفظ اطلاعات مشتریان پیش فروشگاه محفوظ است .